Skontaktuj się z nami!

Najczęściej zadawane pytania:

Najlepiej, jeśli planujesz urządzenie całego mieszkania, domu, biura lub innych obiektów. Zakres pracy przy małych projektach jest bardzo podobny. Jeśli zamierzasz zaprojektować kuchnię otwartą na salon i łazienkę też podejmiemy się tego zadania. Czym mniejsza przestrzeń do zaprojektowania tym wyższa cena za 1m2.

Jeśli jest to cały dom lub mieszkanie ok 40-50 dni. Jeśli jedno lub dwa pomieszczenia ok 14 dni. Jednak każdy projekt jest inny dlatego do tej kwestii podchodzimy indywidualnie. Dowiesz się tego po przesłaniu do nas rzutu i zakresu jaki chcesz abyśmy zaprojektowali.  Dużo też zależy od zrozumienia przez nas Twojej wizji i Twojej reakcji na nasze propozycje. Chcemy abyście czuli się dopieszczeni pod każdym względem. 

W projekcie otrzymasz wszelkie niezbędne materiały i informacje aby samodzielnie móc go odtworzyć w rzeczywistości. Otrzymasz: nowe rzuty z wymiarami, układem drzwi, funkcjonalny z wymiarami, propozycje punktów św., gniazdek i włączników, przekroje mebli, rzuty 3D z góry, wizualizacje wnętrz, excel z dokładną wyceną i każdą rzeczą z linkiem oraz książkę z opisem co robić po kolei.

Na cenę ma wpływ wiele czynników. Najważniejsza to ilość m2 przestrzeni do zaprojektowania. Czym większa tym cena za 1m2 niższa. Warto czasem dodać kolejne pomieszczenie niż pozostawić je bez projektu. Kolejna kwestia to czy jest to przestrzeń mieszkalna czy komercyjna lub biurowa. Ważnym aspektem, jest też czy pomieszczenia są ze skosami czy bez. Na końcu styl aranżacji. Oczywiście dla trudnych i wymagających klientów mamy specjalne, wyższe stawki 🙂 Tak czy inaczej napisz do nas i poproś o indywidualną wycenę. 

Oczywiście i jest ono bardzo ważne. Pamiętaj, że wybierasz osobę do współpracy na kilkanaście dni lub miesięcy. Ważne jest abyśmy się rozumieli i lubili ze sobą przebywać. Bardzo nam na tym zależy. Dlatego spotkajmy się i porozmawiajmy o Twoich marzeniach, jak wyobrażasz sobie swoje idealne miejsce na ziemi. Pamiętaj projektant nie projektuje dla siebie tylko dla Ciebie. Musimy wejść do Twojej wizji, zrozumieć ją i odtworzyć. Oczywiście czasem nakierujemy Twoje pomysły na dobre tory lub podpowiemy technicznie jak sprawić aby stały się rzeczywistością. 

Masz pytania? Napisz do nas:

Telefon: +48 607 654 703
Email: biuro@zenhome.pl

Projektowanie wnętrz i nadzór autorski